Zapoznaj się z opiniami naszych klientów

Wszystko OK

Maja, Michałowice | opinia dodana: 31 stycznia 2018

Nowy dom, nowa studnia. Jestem w pełni zadowolona.

 

Zdecydowanie polecam

Krystian, Otwock | opinia dodana: 15 września 2017

Robota wykonana terminowo i bez zastrzeżeń.

 

Pełen profesjonalizm

Maciej, Dawidy | opinia dodana: 3 marca 2017

Każdy kto buduje dom wie jak trudno znaleźć ekipę, która będzie godna zaufania. Znajomy polecił mi Pana Michała i jestem w pełni usatysfakcjonowany.  Chciałbym aby wszystkie roboty przebiegały tak sprawnie i bezproblemowo.

Dziękuję za dobrą robotę

Aleksandra, Łomianki | opinia dodana: 15 września 2015

Z usług Pana Michała korzystałam już dwukrotnie i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zawsze na czas, zawsze porządnie. W wierceniu studni prawdziwy mistrz.

Polecam!

Jarosław, Podolszyn Nowy| opinia dodana: 28 kwietnia 2015

Po wielu doświadczeniach z różnymi fachowcami zawsze miło trafić na takich gdzie cała usługa przebiegnie bezstresowo. Z tą ekipą wszystko poszło gładko i szybko. Aż miło było patrzeć.

Zdecydowanie polecam

Zofia, Jaworowa| opinia dodana: 30 maja 2014

Przyjechała ekipa, wywierciła studnię, skasowała pieniądze, woda leci, jestem zadowolona. Aż na drugi dzień kłopoty. Woda nie leci, albo kompletnie nie do spożycia. A fachowcy telefonu nie odbierają i szukaj ich człowieku. Musiałam znaleźć kogoś innego. Pan Michał podjął się naprawić to co poprzednicy popsuli i zrobił to znakomicie. Może jest trochę droższy, ale za to pewniak. Mam nauczkę. Nigdy więcej niesprawdzonych fachurów od siedmiu boleści. Pana Michała polecam z całego serca.

Rewelka

Sławek, Łazy| opinia dodana: 3 września 2013

Polecam ekipę Pana Michała. Super sprawni. Prawdziwi zawodowcy. Dziękuję za szybkie działanie.

Profesjonalna robota

Katarzyna, Płońsk| opinia dodana: 21 marca 2013

Usługi Pana Michała polecił mi znajomy. Zdecydowanie nie zawiodłam się. Dlatego też z czystym sumieniem mogę sama polecić go innym.

Jestem zadowolony

Adam, Magdalenka| opinia dodana: 12 sierpnia 2012

Na mojej działce była ciężka sytuacja. Trudne warunki geologiczne. Mało miejsca na rozstawienie sprzętu. Konsultowałem się z kilkoma fachowcami. W większość wietrząc problemy się migali lub podawali kosmiczne stawki. Pan Michał podszedł do sprawy na spokojnie i rzeczowo. Wyjaśnił jakie mogą się pojawić trudności i doradził najlepsze rozwiązanie aby uniknąć astronomicznych kosztów. Grunty na moim terenie zna na wylot bo od razu wiedział gdzie kopać i trafił za pierwszym razem. Miało być z problemami a poszło gładko. Więc w pełni jestem zadowolony.

Szybko i pewnie

Janusz, Nadarzyn | opinia dodana: 4 czerwca 2012

Z usług Pana Michała korzystałem już dwukrotnie. Za każdym razem wszystko przebiegło bezproblemowo. Zna się na swojej robocie jak mało kto więc z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu.

Profesjonalizm na najwyższym poziomie

Mariusz, Brwinów | opinia dodana: 23 kwietnia 2012

Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Całość prac została wykonana wyjątkowo sprawnie i wcześniej niż się spodziewałem mogłem się cieszyć własną wodą. Życzyłbym sobie korzystać z usług tylko takich fachowców, co niestety nie jest regułą.

Aby dodać własną opinię prosimy o wypełnienie poniższego formularza
Kontakt
siedziba firmy:
ul. Rybna 66
05-090 Raszyn-Rybie

telefon:
697 572 723